馃摎 PIERWSZA WIZYTA „JE呕YK脫W” W BIBLIOTECE 馃摉

馃摎 PIERWSZA WIZYTA „JE呕YK脫W” W BIBLIOTECE 馃摉

Grupa „Je偶yk贸w” szybko si臋 ubra艂a i w progi Biblioteki 馃摌 dzisiaj zawita艂a. W drzwiach stan臋艂y Panie: Ewa i Agnieszka, z u艣miechem na ustach i przyjazne w gestach. Najpierw kurtki wszystkie zawis艂y na wieszaku, po czym ruszy艂y – dzieciaki w orszaku. Zwiedzi艂y pomieszczenie, w kt贸rym na rega艂ach sta艂y r贸偶ne 馃摃 ksia偶ki: o misiach i lalach. Jak ju偶 zakamarki zosta艂y zwiedzone, wszystkie „Je偶yki” by艂y zaproszone, w do艣膰 ciekawe miejsce, gdzie w rz臋dach parami czeka艂y stoliki wraz z krzese艂kami. Gdy wszyscy usiedli i miejsca zaj臋li wys艂uchali 馃摂 bajeczki i oniemieli. Przygoda Martynki i jej brata z pieskiem przeczytana zosta艂a przez Pani膮 Agnieszk臋. Po wys艂uchaniu o przygodzie w zoo, zacz臋艂y si臋 zaj臋cia takie, 偶e ho ho! Pani Ewa rozda艂a wszystkim kolorowanki, na kt贸rych widnia艂y zwierz臋ta z wys艂uchanej bajki. „Je偶yczki” zadaniu pi臋knie podo艂a艂y i wszystkie karteczki pokolorowa艂y. Na ko艅cu spotkania zabawa ko艂owa, w kt贸rej ka偶dy m贸g艂 poczu膰 jak to jest polowa膰. „Stary nied藕wied藕” znany i bardzo lubiany, zostanie na d艂ugo w pami臋ci schowany. Bo powiedzcie sami, kto ma mo偶liwo艣ci zazna膰 w Bibliotece 馃摋 a偶 tyle rado艣ci? Bardzo dzi臋kujemy za dzisiejsze spotkanie, opowiemy wszystko – ka偶dy swojej mamie. Mamy te偶 nadziej臋, na: dalsze spotkania, poznawanie ksi膮偶ek i tw贸rcze dzia艂ania.馃槉