Dzień mamy i taty w „Jeżykach”

Dzień mamy i taty w „Jeżykach”

Są takie dni szczególne w roku,w których Mama i Tata mają swoje święto 🙂. Z tej okazji do naszego przedszkola zostali zaproszeni Rodzice dzieci z grupy „Jeżyków”, aby mogli wspólnie z dziećmi uczestniczyć w uroczystości z okazji ich święta 😉🙂😍😍.
Mali artyści ubrani w kolorowe stroje przedstawili inscenizację pt:”Prośba żabki” na podst. utworu G.Świerczyńskiej 💚🐸🐸🦋🦋🦋🐞🐞 oraz śpiewali piosenki,tańczyli oraz grali na instrumentach. W podziękowaniach pociechy wręczyły swoim Rodzicom własnoręcznie wykonane upominki ❤️🩷🧡💛💚💙🩵💜. Rodziców bardzo wzruszyły.a nawet rozczuliły występy dzieci,dlatego też nie zabrakło łez szczęścia.Po występie odbył się słodki poczęstunek. Dziękujemy serdecznie Rodzicom za przybycie,jak również za pomoc w przygotowaniu słodkiego poczęstunku.😍😍 Dzieciom dziękujemy za piękny występ!❤️❤️❤️. Jesteśmy z Was dumni!!!❤️❤️❤️