???? RAZEM DLA UKRAINY ????

???? RAZEM DLA UKRAINY ????

?DRODZY RODZICE!!!?
Ze względu na ogrom potrzeb związanych z przybyciem do naszej gminy kobiet i dzieci z ogarniętej wojną Ukrainy??????, nasze przedszkole organizuje zbiórkę najpotrzebniejszych rzeczy, między innymi: środków czystości, środków higienicznych, bielizny osobistej (nowej). ????????
Dodatkowo pragniemy, aby dzieci poczuły chociaż namiastkę beztroskiej zabawy i zagłuszyły bardzo trudne doświadczenia, dzięki zebranym przy Waszej pomocy artykułom plastycznym (kredki, farby, kleje, nożyczki dla dzieci, plastelina, kolorowanki, bloki techniczne itp.)✂️?✏??????, puzzlom, grom oraz zabawkom wykorzystywanym głównie na podwórku (piłki, skakanki, gumy do skakania, badminton, kreda kolorowa itp.)⚽️????????????
Liczymy na Wasze otwarte serca!!!❤❤❤
Serdecznie dziękujemy za każdą okazaną pomoc!!!??

?Pracownicy Przedszkola
„Zaczarowany Las”
w Węgierskiej Górce.?