Dziecięcy Zespól Regionalny „Mały Haśnik” z gościnnym koncertem

Dziecięcy Zespól Regionalny „Mały Haśnik” z gościnnym koncertem

8 maja w naszym przedszkolu gościł Dziecięcy Regionalny Zespół „Mały Haśnik” z Żabnicy 🙂Pani Grażynka Feil -kierowniczka zespołu przeprowadziła z dziećmi interesującą prelekcję o tematyce ludowej, przybliżając im przy tym zwyczaje i tradycje naszego regionu. Dzieci poznały charakterystyczne cechy stroju góralskiego pasterskiego i odświętnego😍.Oglądały prezentowane tańce, słuchały śpiewu oraz brzmienia niektórych instrumentów ludowych🎵🎶.Jesteśmy dumni, że najmłodszą członkinią tego zespołu jest nasza wychowanka z przedszkola Marysia Golec.😍🥰.Dziękujemy bardzo za piękny występ oraz prezent w postaci konika na biegunach😘😘.Byliśmy wszyscy zachwyceni,a śpiew i muzyka rozbrzmiewała nie tylko w przedszkolu,lecz również w najbliższym otoczeniu❤️❤️