„Jag├│dki” w bibliotece ­čôÜ

„Jag├│dki” w bibliotece ­čôÜ

,,­čôö Biblioteka?”, ,,A tam mieszkaja ksi─ů┼╝ki?”, ,,A to jest ko┼éo policji”, ,,A co tam b─Ödziemy robi─ç”, ,, A….”. Te i ,,setki” innych pyta┼ä mo┼╝na by┼éo us┼éysze─ç z ust naszych ,,Jag├│dek” ju┼╝ od samego rana, a to dlatego, ┼╝e dzi┼Ť po raz pierwszy maluszki wybra┼éy si─Ö do Biblioteki Publicznej w W─Ögierskiej ­čôĽ G├│rce! A takiemu wydarzeniu towarzysz─ů nie lada emocje! Pani Agnieszka i Pani Ewa jak zawsze przywita┼éy nasze przedszkolaki mi┼éym s┼éowem i u┼Ťmiechem, i jak zawsze zabra┼éy w niezwyk┼é─ů podr├│┼╝ do krainy ­čôÜ ksi─ů┼╝ek – tym razem przedszkolaki mia┼éy okazj─Ö pozna─ç histori─Ö bardzo weso┼éego s┼éonika, kt├│ry mia┼é na imi─Ö – Pomelo. Oczywi┼Ťcie nie mog┼éo te┼╝ zabrakn─ů─ç ulubionej zabawy ,,Stary Nied┼║wied┼║”. Bardzo dzi─Ökujemy za tak mi┼ée przyj─Öcie!­čôľ