Dzień Dziecka 🍉🍌🥝🍎

Dzień Dziecka 🍉🍌🥝🍎

Pierwszy czerwca to dla każdego dziecka wyjątkowa data. Wiadomo dlaczego, bo obchodzimy DZIEŃ DZIECKA!! W naszym przedszkolu już od samego rana czuć było radosną atmosferę, aby zaraz po śniadaniu spotkać się na wspólnej mini dyskotece 💃. A po tańcach i wygibańcach wszyscy udaliśmy się na poczęstunek🍉🥝🍎🍌 Bardzo dziękujemy Przewodniczacej Radzie Rodziców – Magdalenie Zuziak za przepyszna i bardzo zdrową owocową przekąskę. Tace z kolorowymi, pysznymi owocami, które trafiły do każdej grupy szybko zniknęły w brzuszkach naszych przedszkolaków. Tak posileni wyruszyliśmy na warsztaty gry na bębnach, które prowadził Adam Such, a tam radości i śmiechu było co nie miara – zresztą widać to na zdjęciach! Wszystkiego najlepszego nasze kochane przedszkolaczki!❤️🩵❤️