📚 PIERWSZA WIZYTA „JEŻYKÓW” W BIBLIOTECE 📖

📚 PIERWSZA WIZYTA „JEŻYKÓW” W BIBLIOTECE 📖

Grupa „Jeżyków” szybko się ubrała i w progi Biblioteki 📘 dzisiaj zawitała. W drzwiach stanęły Panie: Ewa i Agnieszka, z uśmiechem na ustach i przyjazne w gestach. Najpierw kurtki wszystkie zawisły na wieszaku, po czym ruszyły – dzieciaki w orszaku. Zwiedziły pomieszczenie, w którym na regałach stały różne 📕 ksiażki: o misiach i lalach. Jak już zakamarki zostały zwiedzone, wszystkie „Jeżyki” były zaproszone, w dość ciekawe miejsce, gdzie w rzędach parami czekały stoliki wraz z krzesełkami. Gdy wszyscy usiedli i miejsca zajęli wysłuchali 📔 bajeczki i oniemieli. Przygoda Martynki i jej brata z pieskiem przeczytana została przez Panią Agnieszkę. Po wysłuchaniu o przygodzie w zoo, zaczęły się zajęcia takie, że ho ho! Pani Ewa rozdała wszystkim kolorowanki, na których widniały zwierzęta z wysłuchanej bajki. „Jeżyczki” zadaniu pięknie podołały i wszystkie karteczki pokolorowały. Na końcu spotkania zabawa kołowa, w której każdy mógł poczuć jak to jest polować. „Stary niedźwiedź” znany i bardzo lubiany, zostanie na długo w pamięci schowany. Bo powiedzcie sami, kto ma możliwości zaznać w Bibliotece 📗 aż tyle radości? Bardzo dziękujemy za dzisiejsze spotkanie, opowiemy wszystko – każdy swojej mamie. Mamy też nadzieję, na: dalsze spotkania, poznawanie książek i twórcze działania.😊