馃摃 Dzie艅 Bibliotekarza 馃摉

Dzisiaj, dzieci z grupy 馃惪”Wiewi贸rki”馃惪 odwiedzi艂y Gminn膮 Bibiotek臋 w W臋gierskiej G贸rce, aby z艂o偶y膰 偶yczenia Naszym kochanym paniom bibliotekarkom. Wielkimi krokami zbli偶a si臋 艢wi臋to Bibliotekarzy, dlatego dzieci stworzy艂y laurk臋 dla Pa艅 oraz drobny upominek – kolorowe zak艂adki do ksi膮偶ek 馃摍馃摋. Ponadto wybrzmia艂a piosenka wraz z 偶yczeniami 馃幎. Bardzo dzi臋kujemy za ciep艂e przywitanie, mi艂o sp臋dzony czas przy s艂uchaniu przyg贸d „Kici Koci” oraz upominek od pa艅.

Wszystkim Paniom i Panom Bibliotekarzom sk艂adamy serdeczne 偶yczenia poczucia spe艂nienia w pracy, ciekawych pomys艂贸w i energii oraz coraz szerszej rzeszy czytelnik贸w 馃グ
Przedszkolaki oraz Grono Pedagogiczne Przedszkola „Zaczarowaly Las” W W臋gierskiej G贸rce.