Rozstrzygnięcie wewnątrzprzedszkolnego konkursu plastycznego ?Muzyką malowane?

W dniu dzisiejszym w Naszym przedszkolu odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i nagród ? zdobytych w wewnątrzprzedszkolnym konkursie plastycznym ?„Muzyką malowane”?
W grupie najmłodszej „Jagódki”:
?I miejsce – Liliana Baszuk
?II miejsce – Wiktoria Piątek
?III miejsce – Martyna Brożek
oraz ?wyróżnienie dla Laury Sychowskiej.
W grupie „Jeżyków”:
?I miejsce – Joanna Matuszewska
?II miejsce – Blanka Kieblesz
?III miejsce – Jan Kasza
oraz ?wyróżnienia dla: Grzegorza Witos, Anny Łuszczyk, Natalii Wisła, Szymona Hulbój, Michała Żyrek, Martyny Kupczak, Oliwii Witek, Franciszka Golec.
W grupie „Wiewiórek”:
?I miejsce – Karolina Duraj
?II miejsce – Wiktoria Ulrich
?III miejsce – Hanna Sołtysek
oraz ?wyróżnienia dla: Mikołaja Dziasek, Sandry Kubica, Zofii Brożek, Leny Hazuka, Sandry Sychowskiej, Wiktora Sapeta, Cezarego Mieszczak, Justyny Krzus, Mateusza Pszczółka, Jakuba Wolny, Marii Golec, Artura Szewczyk.
W grupie „Pszczółek”:
?I miejsce – Aleksandra Kubica
?II miejsce – Oliwia Piątek
?III miejsce – Dorota Figura
oraz ?wyróżnienia dla : Wojciecha Kucharczyka, Hanny Żyrek, Filipa Pawlus, Leny Płowucha, Hanny Krajcarz, Nikoli Dziasek,Natalii Kubiesa.
W grupie „Skrzatów” ?wyróżniony został Jakub Tirak.

Również dzisiaj zostały wręczone dyplomy i nagrody zdobyte w konkursie plastycznym „Mieszkam w Beskidach” ?
W swojej grupie wiekowej ?I miejsce zdobyła Lena Hazuka z naszego przedszkola, a ?wyróżnione zostały prace Hanny Sołtysek i Marleny Urbańskiej.
W starszej grupie wiekowej ?III miejsce zdobył Damian Lubos, a ?wyróżnienia zdobyły Zuzanna Figura i Aleksandra Kubica.
Wszystkim laureatom i uczestnikom serdecznie gratulujemy? i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych konkursach.
Opr. E. Murańska