Wizyta w Gminnej Bibliotece Publicznej ­čôÜ

Wizyta w Gminnej Bibliotece Publicznej ­čôÜ

Z wizyt─ů w Gminna Biblioteka Publiczna w W─Ögierskiej G├│rce ÔŁĄ

­čśŐ 8 maja obchodzimy Dzie┼ä Bibliotekarzy i BibliotekÔŁĄ z tej okazji Przedszkolaki z grupy ,,Pszcz├│┼éek”­čÉŁ wybra┼éy si─Ö do naszych zaprzyja┼║nionych Pa┼ä Bibliotekarek pracuj─ůcych w Gminnej Bibliotece Publicznej w W─Ögierskiej G├│rce. ­čśŐ Dzieci, w imieniu ca┼éej spo┼éeczno┼Ťci przedszkolnej, z┼éo┼╝y┼éy Paniom okoliczno┼Ťciowe ┼╝yczenia, za┼Ťpiewa┼éy piosenk─Ö i wr─Öczy┼éy symboliczny prezencik. ­čą░ A Pani Agnieszka i Ewa w ramach naszej systematycznej wsp├│┼épracy przygotowa┼éy super zaj─Öcia zwi─ůzane z przygodami Kubusia Puchatka i jego przyjaci├│┼é, nie oby┼éo si─Ö oczywi┼Ťcie bez s┼éodkiego pocz─Östunku, za kt├│ry serdecznie dzi─Ökujemy!­čśŐ
­čśŐ W imieniu Pani Dyrektor, Grona Pedagogicznego oraz wszystkich Przedszkolak├│w jeszcze raz ┼╝yczymy: poczucia spe┼énienia w pracy, ciekawych pomys┼é├│w i energii w krzewieniu kultury oraz coraz wi─Ökszej ilo┼Ťci czytelnik├│w odwiedzaj─ůcych Bibliotek─Ö ­čśŐ
opr. Anna Golec

Rozmiar czcionki
Kontrast