Wizyta w Gminnej Bibliotece Publicznej 📚

Wizyta w Gminnej Bibliotece Publicznej 📚

Z wizytą w Gminna Biblioteka Publiczna w Węgierskiej Górce ❤

😊 8 maja obchodzimy Dzień Bibliotekarzy i Bibliotek❤ z tej okazji Przedszkolaki z grupy ,,Pszczółek”🐝 wybrały się do naszych zaprzyjaźnionych Pań Bibliotekarek pracujących w Gminnej Bibliotece Publicznej w Węgierskiej Górce. 😊 Dzieci, w imieniu całej społeczności przedszkolnej, złożyły Paniom okolicznościowe życzenia, zaśpiewały piosenkę i wręczyły symboliczny prezencik. 🥰 A Pani Agnieszka i Ewa w ramach naszej systematycznej współpracy przygotowały super zajęcia związane z przygodami Kubusia Puchatka i jego przyjaciół, nie obyło się oczywiście bez słodkiego poczęstunku, za który serdecznie dziękujemy!😊
😊 W imieniu Pani Dyrektor, Grona Pedagogicznego oraz wszystkich Przedszkolaków jeszcze raz życzymy: poczucia spełnienia w pracy, ciekawych pomysłów i energii w krzewieniu kultury oraz coraz większej ilości czytelników odwiedzających Bibliotekę 😊
opr. Anna Golec