🇵🇱🇺🇦 RAZEM DLA UKRAINY 🇵🇱🇺🇦

🇵🇱🇺🇦 RAZEM DLA UKRAINY 🇵🇱🇺🇦

🥰DRODZY RODZICE!!!😊
Ze względu na ogrom potrzeb związanych z przybyciem do naszej gminy kobiet i dzieci z ogarniętej wojną Ukrainy🤱👶🤰👫🇺🇦, nasze przedszkole organizuje zbiórkę najpotrzebniejszych rzeczy, między innymi: środków czystości, środków higienicznych, bielizny osobistej (nowej). 🧴🧻🧼🧽🪥🩲🩳🧦
Dodatkowo pragniemy, aby dzieci poczuły chociaż namiastkę beztroskiej zabawy i zagłuszyły bardzo trudne doświadczenia, dzięki zebranym przy Waszej pomocy artykułom plastycznym (kredki, farby, kleje, nożyczki dla dzieci, plastelina, kolorowanki, bloki techniczne itp.)✂️🎨✏🖍🖌📝📚📕📘, puzzlom, grom oraz zabawkom wykorzystywanym głównie na podwórku (piłki, skakanki, gumy do skakania, badminton, kreda kolorowa itp.)⚽️🏀🏐🎾🎳🏓🏸🥅🎯🪀🪁🧩🧸
Liczymy na Wasze otwarte serca!!!❤❤❤
Serdecznie dziękujemy za każdą okazaną pomoc!!!💞💞

😊Pracownicy Przedszkola
„Zaczarowany Las”
w Węgierskiej Górce.😊