Dzie艅 Dziecka 馃崏馃崒馃馃崕

Dzie艅 Dziecka 馃崏馃崒馃馃崕

Pierwszy czerwca to dla ka偶dego dziecka wyj膮tkowa data. Wiadomo dlaczego, bo obchodzimy DZIE艃 DZIECKA!! W naszym przedszkolu ju偶 od samego rana czu膰 by艂o radosn膮 atmosfer臋, aby zaraz po 艣niadaniu spotka膰 si臋 na wsp贸lnej mini dyskotece 馃拑. A po ta艅cach i wygiba艅cach wszyscy udali艣my si臋 na pocz臋stunek馃崏馃馃崕馃崒 Bardzo dzi臋kujemy Przewodniczacej Radzie Rodzic贸w – Magdalenie Zuziak za przepyszna i bardzo zdrow膮 owocow膮 przek膮sk臋. Tace z kolorowymi, pysznymi owocami, kt贸re trafi艂y do ka偶dej grupy szybko znikn臋艂y w brzuszkach naszych przedszkolak贸w. Tak posileni wyruszyli艣my na warsztaty gry na b臋bnach, kt贸re prowadzi艂 Adam Such, a tam rado艣ci i 艣miechu by艂o co nie miara – zreszt膮 wida膰 to na zdj臋ciach! Wszystkiego najlepszego nasze kochane przedszkolaczki!鉂わ笍馃┑鉂わ笍