Wizyta w Gminnej Bibliotece Publicznej ?

Wizyta w Gminnej Bibliotece Publicznej ?

Z wizytą w Gminna Biblioteka Publiczna w Węgierskiej Górce ❤

? 8 maja obchodzimy Dzień Bibliotekarzy i Bibliotek❤ z tej okazji Przedszkolaki z grupy ,,Pszczółek”? wybrały się do naszych zaprzyjaźnionych Pań Bibliotekarek pracujących w Gminnej Bibliotece Publicznej w Węgierskiej Górce. ? Dzieci, w imieniu całej społeczności przedszkolnej, złożyły Paniom okolicznościowe życzenia, zaśpiewały piosenkę i wręczyły symboliczny prezencik. ? A Pani Agnieszka i Ewa w ramach naszej systematycznej współpracy przygotowały super zajęcia związane z przygodami Kubusia Puchatka i jego przyjaciół, nie obyło się oczywiście bez słodkiego poczęstunku, za który serdecznie dziękujemy!?
? W imieniu Pani Dyrektor, Grona Pedagogicznego oraz wszystkich Przedszkolaków jeszcze raz życzymy: poczucia spełnienia w pracy, ciekawych pomysłów i energii w krzewieniu kultury oraz coraz większej ilości czytelników odwiedzających Bibliotekę ?
opr. Anna Golec