DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka – Pluszowy Miś. Dlatego w tym wyjątkowym dniu nie mogło zabraknąć Pluszowych Misiów w naszym przedszkolu. Już od rana wszystkie przedszkolaki zabrały się do przygotowań – niektórzy robili okolicznościowe opaski, inni przygotowywali dekoracje, kolorowali tematyczne ilustracje. A później zabaw nie było końca – wspólne tańce, opowieści, zagadki, konkursy, quizy i wiele innych atrakcji. Dzień Pluszowego Misia w naszym przedszkolu był pełen uśmiechu i świetnej zabawy. Dzieci były szczęśliwe, że mogły spędzić tyle czasu ze swoimi ukochanymi misiami oraz pokazać je koleżankom i kolegom. Mamy nadzieję, że to misiowe spotkanie zostanie w pamięci dzieci na długo.

Opr. Anna Golec